Smolasty nagrywa u nich teledyski, a aktywistka modowa Bea Åkerlund (stylistka Beyonce) chwali w social mediach. Dzisiaj zabieramy Was na wirtualny spacer po mieszkaniu pary szalonych artystów – Moniki i Mateusza, których designerskie poczynania na co dzień śledzić możecie na instagramowym profilu @uzewnętrzniam.

„Dzień bez zmian jest dniem straconym” to ich życiowa dewiza. Gdy my – zwykli śmiertelnicy chwytamy rano za kubek kawy, Monika dzierży już w dłoniach obraz, który zaraz będzie przewieszać. A skoro obraz zmienia miejsce, to i stolik powinien, a pustą przestrzeń po stoliku przecież też trzeba zapełnić, najlepiej czymś nowym, przywiezionym z Francji / Meksyku / Tajlandii / Kenii / Gruzji / Maroka / Kambodży / Belgii / Indii / Indonezji / Niemiec / Holandii / Włoch / Wielkiej Brytanii  (odwiedzone skreślić).

Nie trzeba być ekspertem by zauważyć, że  mieszkanie należy do pary artystów. I to wykształconych, takich, którzy lubią chlapnąć kolorem. Każde z pomieszczeń elegancko zagracone jest meblami po przeróbkach duetu M&M. Tylko nielicznym udało się uniknąć pieszczotliwego mazania pędzlem. Gdybyśmy podali Wam wyłącznie ulicę i numer bloku,
w którym żyje nasza awangardowa parka, pod ich drzwi trafilibyście bez najmniejszego problemu, bo do magicznej krainy mrokiem i stylem płynącej wkracza się już na klatce schodowej.

Co M&M kosztowało miliony monet, a co przytargali z ulicy? Sprawdźcie sami!

Twoje wnętrze jest równie oryginalne? Napisz do nas: hello@betterpoint.eu

Niech inni także nacieszą oczy.